Netflix Türkiye haziran programı belli oldu: Yeni sezonuyla geri geliyor


Netflix Türkiye’de haziran ayında birçok yapım izleyiciyle buluşacak.

Kübra hakkındaki gerçeğin ortaya çıkmasını, inancı adına başka bir sınav olarak gören Gökhan’ın asıl mücadelesi şimdi başlıyor ve başrolünde Çağatay Ulusoy’a yer veren ‘Kübra’, ikinci sezonuyla geri dönüyor. ‘Bridgerton’ hikayesi, 3. sezon 2. kısım bölümleriyle tüm hızıyla devam ederken, ‘Sweet Tooth’un 3. sezonunda Gus ve arkadaşları, zorlu bir yolculuğa çıkıyor.

Joey King, Nicole Kidman ve Zac Efron, “Bir Aile Meselesi” için Haziran’da Netflix’te bir araya gelirken, Jessica Alba, başrolünü üstlendiği “Tetikte”de vahşi bir çeteyle karşı karşıya gelen özel kuvvetler mensubu bir komandoyu canlandırıyor.

New Amsterdam: 4. Sezon

1 Haziran

Karizmatik ve asi Dr. Max Goodwin, New York’un en büyük ve en yoğun hastanelerinden birinin tıbbi direktörü olduğunda bozuk sistemi düzeltmek için kolları sıvar.

Jo Koy: Live From Brooklyn

4 Haziran

Komedyen Jo Koy, bu pervasız stand-up gösterisinde enerji vampirlerinden, mumble rap’ten, emoji’lerle flörtleşmekten ve olgun bir erkek olarak görülmesinden bahsediyor.

Paris’in Altında

5 Haziran

Parlak bir bilim insanı olan Sophia, nehrin derinliklerinde yüzen devasa bir köpek balığının farkına varır.

Baki Hanma VS Kengan Ashura

6 Haziran

Büyük hesaplaşma başlasın. Eşi benzeri olmayan bu etkileyici dövüş sanatları buluşmasında “Baki Hanma” ve “Kengan Ashura”nın en zorlu dövüşçüleri karşı karşıya geliyor.

Kübra (2. Sezon)

6 Haziran

Kübra hakkındaki gerçeğin ortaya çıkmasını, inancı adına başka bir sınav olarak gören Gökhan’ın asıl mücadelesi şimdi başlamaktadır. Kendisini ‘Semavi’ yapan sarsılmaz inancının ona verdiği güçle aldığı her kararın artık bir bedeli vardır; yeni çıkmazların içinde, sadece düşman bildikleriyle değil, sevdikleriyle hatta kendisiyle de savaşması gerekecektir. Peki Gökhan, Semavi olarak yürümeyi seçtiği yolda, inancının gücüne sahip çıkıp doğru yolu bulmayı amaçlarken, Kübra ona karanlığı aydınlatmasında yardımcı olacak mıdır?

Sweet Tooth: 3. Sezon

6 Haziran

Bu son sezonda Gus ve arkadaşları, İllet’in tedavisini bulma ve gerçekleri sonunda keşfetme umuduyla zorlu bir yolculuğa çıkıyor.

Tour de France: Zincirleri Kırmak: 2. Sezon

11 Haziran

2023’teki heyecan verici yarışta takımlar değişiyor, favoriler bocalıyor, rekabet kızışıyor ve 110. Tour de France hiç olmadığı kadar olaylı geçiyor.

David Letterman ile Sıradaki Konuğum: 5. Sezon

12 Haziran

Dave, hayatlarına ve kariyerlerine dair samimiyet dolu yepyeni röportajlar için Grammy ödüllü Miley Cyrus ve basketbol efsanesi Charles Barkley ile bir araya geliyor.

Bridgerton: 3. Sezon: 2. Kısım

13 Haziran

Sosyeteye takdim edilen genç kızlar, sezonun yıldızı olmak için can atarken utangaç bir genç kız, sürdürdüğü çifte hayatın sırları ve sürprizleri eşliğinde ışığına kavuşur.

Ultraman: Rising

14 Haziran

Ultraman olan babasından görevi devralmak üzere isteksizce evine dönen yıldız bir atlet, efsanevi bir kahramana dönüşerek Tokyo’yu dev canavarlardan korur.

Siyahi Barbie

19 Haziran

İlk Siyahi Barbie’nin bilinmeyen hikâyesini ve Mattel’de çığır açan üç kadının kendilerine benzeyen bir bebeğin yaratılmasında üstlendiği önemli rolü keşfedin.

Love is Blind: Brezilya: 4. Sezon

19 Haziran (İlk bölüm)

Bu sezonda, eskiden nişanlı veya evli olan bekârlar yeni romantik ilişkileri keşfe çıkıyor ve daha birbirlerini görmeden aralarında derin bağlar kuruluyor.

Tetikte

21 Haziran

Özel kuvvetler mensubu bir komando, aniden kaybettiği babasının barını devralır ve doğup büyüdüğü kasabayı birbirine katan vahşi bir çeteyle karşı karşıya gelir.

Gelmiş Geçmiş En Kötü Ev Arkadaşı: 2. Sezon

26 Haziran

Ev arkadaşı aranıyor! Sahtekârlar, suçlular ve katillerle aynı evi paylaşanların kâbus gibi gerçek öykülerine yer veren bu dizide çaresizlik tehlikeye hatta ölüme yol açıyor.

That ’90s Show: 2. Kısım

27 Haziran

Leia Forman, 1996 yazında yeniden büyükannesi ve büyükbabasının yanına gider. Acaba bir yıl büyümüş olan Leia ve Point Place’deki dostları, bu kez beladan uzak durabilecek mi?

Son Resme Kadar

27 Haziran

Sadece bir senelik ömrü kalan 17 yaşındaki Akito, ölümcül bir hastalık yüzünden son altı ayını yaşayan bir kızı mutlu ederek hayatına yeni bir anlam katar.

Unicorn Akademisi: No.2

27 Haziran

Az görülen bir takımyıldız, Tekboynuz Adası’na yeni bir sihir katınca Sophia telaşla, bunun kayıp babasıyla bir bağlantısı olup olmadığını anlamaya çalışır.

Bir Aile Meselesi

28 Haziran

Genç bir kadın, birlikte beklenmedik bir aşka yelken açan annesi ile film yıldızı patronunun arasında kalır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x